Panamera GTS

beata

Najnowsze Porsche

Panamera GTS – dla każdego coś miłego

Najnowsze Porsche Panamera GTS to samochód, którego prowadzenie daje frajdę każdemu, nie tylko osobom o przeciętych umiejętnościach w zakresie techniki prowadzenia auta, ale także profesjonalnym kierowcom rajdowym, czy wyścigowym. Po prostu ci ostatni są w stanie wykrzesać z niego jeszcze więcej.

Mark Weber, znany kierowca F1, po przejażdżce tym autem powiedział, że ma problem, bo nie wie, który model niemieckiego producenta jest teraz jego ulubionym. Stwierdził, że Panamera GTS Sport Turismo jest idealna dla jego rodziny, a jednocześnie nieprawdopodobnie dobra na torze.

Ale Mark, przyzwyczajony do najwyższej jakości technologii stosowanej w bolidach F1 zapomniał zwrócić uwagę na jeszcze jeden atut tej Panamery. Po całym dniu bezlitosnej jazdy po torze, zaskoczyła mnie powtarzalność efektywności każdego układu.

Chodzi o to, że za setnym razem, ten samochód przyspiesza tak samo dynamicznie, jak za pierwszym. I przy dbaniu o odpowiednie studzenie układu hamulcowego – tak samo skutecznie hamuje.

Taka powtarzalność jest piekielnie trudna do osiągnięcia, o czym dobrze wie wielu producentów samochodów, które przyspieszają podobnie dynamicznie do Porsche, ale są sporo od Panamery tańsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *