Blogi

beata

Blogi motoryzacyjne w Polsce

Polskie blogi motoryzacyjne często przez laików mylone są z portalami. Ich wartość merytoryczna jest przeważnie bardzo wysoka, recenzje pisane są rzetelnie , grafika i materiały dodatkowe zachwycają. Skutkuje to dużym zaufaniem czytelników do opinii blogera – jest on autorytetem w swojej dziedzinie. Przede wszystkim jednak bloger to człowiek z krwi i kości z własnym punktem widzenia i (często mocnymi!) opiniami.

Portale zdecydowanie przegrywają tu w przedbiegach. Opierają się na przekazywaniu nowości, aktualności, często komunikatów prasowych ubranych w marketingową szatkę. Wielokrotnie, czytając portale motoryzacyjne, można zauważyć, że zamieszczają podobne treści. Pomimo tego wciąż mają przeciętnie więcej odsłon niż blogi, z racji szerokiego przekroju materiałów oraz częstotliwości ich pojawiania się na stronie.

Całe szczęście, coraz więcej osób zauważa, że nie liczy się ilość ale jakość i własny styl. Na tej zasadzie swoje działania opierają blogi. Warto więc poświęcić (nawet dłuższą chwilę) by zapoznać się z dorobkiem krajowych blogerów motoryzacyjnych.

Poniżej znajdziesz listę blogów, które powinien znać i śledzić każdy fan motoryzacji w Polsce. Nasz spis nie jest jednak rankingiem (stąd brak numerowanych miejsc)! Jest raczej listą miejsc w sieci, w które na pewno warto zajrzeć – wymienionych w losowej kolejności. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *